sport

Sukcesy pływaków z Delfina w Zimowych Mistrzostwach Polski

Sukcesy pływaków z Delfina w Zimowych Mistrzostwach Polski

W dniach 16-18.11 2018 ekipa Delfin Masters Tarnobrzeg w składzie: Angelika Rozmus, Agata Meksuła, Katarzyna Szwagiel, Krzysztof Ślęczka, Maciej Płaneta, Piotr Darowski, Maciej Kunicki startowała w Zimowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu na basenie 25 metrowym. W zawodach startowało około 500 zawodników i zawodniczek ze 100 klubów z całej Polski i nie tylko. Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając 21 medali ( 7 złotych, 8 srebrnych, 6 brązowych). Klub uplasował się na 16 miejscu.

Zawodnikom i trenerowi Krzysztofowi Dydo wielkie gratulację

Czołowe lokaty Mastersów:

Katarzyna Szwagiel

1 miejsce na 200 m stylem zmiennym złoty medal

1 miejsce na 800 m stylem dowolnym złoty medal

1miejsce na 200 m stylem dowolnym złoty medal

1 miejsce na 400 m stylem zmiennym złoty medal

1 miejsce na 400 m stylem dowolnym złoty medal

5 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Agata Meksuła

2 miejsce na 50 m stylem dowolnym srebrny medal

2 miejsce na 200m stylem dowolnym srebrny medal

3 miejsce na 100m stylem dowolnym brązowy medal

3 miejsce na 100 m stylem motylkowym brązowy medal

4 miejsce na 50 m stylem motylkowym

6 miejsce na 100 m stylem zmiennym

7 miejsce na 50 m stylem klasycznym

Angelika Rozmus

2 miejsce na 200m stylem zmiennym srebrny medal

2 miejsce na 400 m stylem zmiennym srebrny medal

2 miejsce na 100m stylem motylkowym srebrny medal

3 miejsce na 200 m stylem klasycznym brązowy medal

5 miejsce na 50 m stylem klasycznym

5 miejsce na 100m stylem klasycznym

6 miejsce na 50 m stylem dowolnym

7 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Piotr Darowski

1 miejsce na 200m stylem klasycznym złoty medal

1 miejsce na 50 m stylem klasycznym złoty medal

2 miejsce na 100m stylem klasycznym srebrny medal

3 miejsce na 400 m stylem zmiennym brązowy medal

Krzysztof Ślęczka

2 miejsce na 200 m stylem dowolnym srebrny medal

3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal

4 miejsce na 50 m stylem dowolnym

4 miejsce a 100 m stylem dowolnym

Maciej Kunicki

7 miejsce na 200 m stylem zmiennym

5 miejsce na 100 m stylem motylkowym

4 miejsce na 200 m stylem motylkowym

6 miejsce na 50 m stylem motylkowym

Maciej Płaneta

5 miejsc na 800 m stylem dowolnym

5 miejsce na 400 m stylem zmiennym

5 miejsce na 200 m stylem grzbietowym

7 miejsce na 400 m stylem dowolnym

10 miejsce na 200 m stylem dowolnym

14 miejsce na 100 m stylem dowolnym

19 miejsce na 50 m stylem dowolnym

SZTAFETY

2 miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym mieszane srebrny medal

( Agata Meksuła, Piotr Darowski, Maciej Kunicki, Katarzyna Szwagiel)

3 miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mężczyzn brązowy medal

( Krzysztof Ślęczka, Maciej Kunicki, Piotr Darowski, Maciej Płaneta)

4 miejsce sztafeta 4×50 m stylem zmiennym mężczyzn

( Maciej Płaneta, Piotr Darowski, Maciej Kunicki, Krzysztof Ślęczka)

5 miejsce sztafeta 4×50 m stylem dowolnym mieszana

( Piotr Darowski, Krzysztof Ślęczka, Agata Meksuła, Angelika Rozmus)

Materiały prasowe

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

Kacper Gołąbek Wicemistrzem Polski

rta24.eu23 lutego 2021

Grand Prix Młodzików w badmintonie

rta24.eu17 lutego 2021

Piranie SOSiR w nowych barwnych koszulkach

rta24.eu15 lutego 2021

Hala w Skopaniu z szansą na sukces!

rta24.eu11 lutego 2021

Pływalnia SOSiR w Nowej Dębie już otwarta

rta24.eu11 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rta24.eu9 lutego 2021

Grali w ramach Siarka Cup 2021

rta24.eu3 lutego 2021

Nowe stroje dla Gminnej Akademii Sportu

rta24.eu30 grudnia 2020

Rusza V Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu

rta24.eu29 grudnia 2020