ogłoszenia

Superior Industries poszukuje kandydatów na stanowisko pracy

Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów felg aluminiowych do samochodów osobowych na świecie i jednym z najbardziej rozpoznawanych dostawców produktów OEM w branży. Obecnie zajmujemy pierwszą pozycję wśród producentów felg aluminiowych w Ameryce Północnej i jesteśmy na trzecim miejscu wśród dostawców OEM w Europie. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBRÓBKI WYKOŃCZENIOWEJ
Miejsce pracy: Stalowa Wola

OPIS STANOWISKA:

  • Usuwanie za pomocą materiałów ściernych i szlifierek pneumatycznych wad powstałych w poprzednich etapach produkcji,
  • Usuwanie gratu i ostrych krawędzi powstałych podczas operacji toczenia i wiercenia felg,
  • Wykonywania pracy na tym stanowisku uczymy od podstaw.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Chęci do pracy,
  • Wykształcenia zawodowego,
  • Zdolności manualnych i technicznych,
  • Dokładności w wykonywaniu obowiązków,

 Z NASZEJ STRONY OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym z branży Automotive,
  • Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i ubezpieczenia na życie opłacanego przez pracodawcę,
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z dopiskiem w temacie wiadomości “Pracownik Obróbki Wykończeniowej“.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

“Superior Industries Production Poland Sp. z o.o., ul. Ignacego Mościckiego 2, 37-450 Stalowa Wola będzie przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w momencie przesłania informacji na Pana/Pani temat dotyczących niniejszego ogłoszenia o pracę”.

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w ogłoszenia

Nie posługuj się unieważnionym dowodem osobistym!

rta24.eu31 stycznia 2016

Przyjdź po darmowe jabłka

rta24.eu30 stycznia 2016

Doug Baldwin jersey Wal Mart New york stock exchange

MaciekG10 maja 2011