Kronika Policyjna

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE POSZUKIWAŃ 40-LATKA

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE POSZUKIWAŃ 40-LATKA

25 policjantów, wspieranych przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Dębie, przez kilka godzin prowadziło intensywne poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który po powrocie z zagranicy z miejsca zagrożonego koronawirusem, wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu. O północy 40-latek został odnaleziony w lesie. Trafił pod opiekę lekarzy.

O zaginięciu 40-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego, policjantów powiadomiła jego rodzina. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna wrócił z Niemiec, czuł się dobrze, ale jego zachowanie było irracjonalne, w pewnym momencie wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Mimo upływu czasu, nie wracał do miejsca zamieszkania, nie nawiązał także kontaktu z bliskimi. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę około godz. 20.

Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Komunikat o zaginięciu osoby, dyżurny jednostki policji przekazał patrolom. Do działań zaangażowano 25 policjantów, 37 strażaków z 6 zastępów straży pożarnej. W trosce o życie i zdrowie mężczyzny, intensywne poszukiwania prowadzono w kompleksie leśnym oraz na terenie pól.

Wysiłki policjantów przyniosły efekt. 40-latek został odnaleziony w lesie.  Był mocno wyziębiony i zmęczony. Ratownik który odnalazł mężczyznę, był ze stowarzyszenia Grupa Ratownictwa w Tarnobrzegu.

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Po ich przybyciu, ratownicy medyczni w specjalnych kombinezonach, udzielili 40-latkowi pomocy medycznej. Badanie pirometrem nie wykazało u niego podwyższonej temperatury. Mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

 

Źródło KPP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

TRWA 13. EDYCJA KONKURSU „POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ”

rta24.eu27 marca 2020

“Odkażanie” koronawirusa po polsku – w izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

rta24.eu26 marca 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Pierwszy przypadek koronawirusa w Tarnobrzegu

rta24.eu20 marca 2020

WYRZUCIŁ PRZEZ OKNO TELEWIZOR – CZEKA GO GRZYWNA LUB NAGANA

rta24.eu17 marca 2020

Policja wspiera służby sanitarne w utrzymaniu kwarantanny

rta24.eu17 marca 2020

Zabójstwo w Nisku

rta24.eu12 marca 2020
POLICJA

POWIADAMIAJĄC O ZDARZENIU NIE ZAWSZE MUSISZ BYĆ OSOBIŚCIE W JEDNOSTCE POLICJI

rta24.eu12 marca 2020

POLICJA WSPIERA W UTRZYMANIU KWARANTANNY W POLSCE

rta24.eu12 marca 2020