Kronika Policyjna

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE POSZUKIWAŃ 40-LATKA

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE POSZUKIWAŃ 40-LATKA

25 policjantów, wspieranych przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Dębie, przez kilka godzin prowadziło intensywne poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który po powrocie z zagranicy z miejsca zagrożonego koronawirusem, wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu. O północy 40-latek został odnaleziony w lesie. Trafił pod opiekę lekarzy.

O zaginięciu 40-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego, policjantów powiadomiła jego rodzina. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna wrócił z Niemiec, czuł się dobrze, ale jego zachowanie było irracjonalne, w pewnym momencie wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Mimo upływu czasu, nie wracał do miejsca zamieszkania, nie nawiązał także kontaktu z bliskimi. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę około godz. 20.

Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Komunikat o zaginięciu osoby, dyżurny jednostki policji przekazał patrolom. Do działań zaangażowano 25 policjantów, 37 strażaków z 6 zastępów straży pożarnej. W trosce o życie i zdrowie mężczyzny, intensywne poszukiwania prowadzono w kompleksie leśnym oraz na terenie pól.

Wysiłki policjantów przyniosły efekt. 40-latek został odnaleziony w lesie.  Był mocno wyziębiony i zmęczony. Ratownik który odnalazł mężczyznę, był ze stowarzyszenia Grupa Ratownictwa w Tarnobrzegu.

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Po ich przybyciu, ratownicy medyczni w specjalnych kombinezonach, udzielili 40-latkowi pomocy medycznej. Badanie pirometrem nie wykazało u niego podwyższonej temperatury. Mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

 

Źródło KPP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Ośmiu kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość

rta24.eu27 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

27-latek odpowie za kradzież roweru i posiadanie narkotyków

rta24.eu25 października 2021

Kolizja samochodu osobowego i motocykla w Tarnobrzegu

rta24.eu25 października 2021

Wypadek na osiedlu Mokrzyszów, dwie osoby ranne !

rta24.eu21 października 2021

Zadbajmy o bezpieczeństwo odwiedzając groby

rta24.eu19 października 2021

Kolizja w centrum Tarnobrzega

rta24.eu18 października 2021

25 policjantów szukało 11-latka, chłopiec bawił się u kolegi

rta24.eu18 października 2021

W Tarnobrzegu kobieta została okradziona na tzw. „przewałkę’

rta24.eu13 października 2021