W Tarnobrzegu

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Od 31 marca do 2 kwietnia potrwa druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jeśli pomysł spotka się z zainteresowaniem z tańszej oferty usług można będzie skorzystać także w Tarnobrzegu.

Drugą edycję akcji organizuje Polska Organizacja Turystyczna, zachęcając rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Ubiegłoroczna, pilotażowa, przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki cieszyła się dużym zainteresowaniem m.in. w sąsiednim Sandomierzu, gdzie lokale gastronomiczne pracowały na pełnych obrotach.

W Tarnobrzegu też może być o połowę taniej. Do udziału w tegorocznej weekendowej akcji zniżkowej zachęca prezydent Tarnobrzega. Kogo? Wszystkich, którzy mają coś atrakcyjnego do zaproponowania mieszkańcom i turystom – hotelarzy, restauratorów, gestorów atrakcji turystycznych, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego.

Magistrat rozsyła właśnie pisma do potencjalnych partnerów, którzy chęć udziału w akcji mogą zgłaszać do 28 lutego. Jak? Wypełniając formularz dostępny na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl. Znajdują się tam szczegóły oraz regulamin kampanii.

Co zyskają partnerzy akcji ? Ich usługi będą reklamowane w Internecie, m.in w Narodowym Portalu Turystycznym (polska.travel.pl i strony Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych), rozsyłane w formie wiadomości (newsletter: „Aktualności turystyczne”) oraz promowane w portalach społecznościowych (Facebook). Urząd Miasta Tarnobrzega zapewnia, że oferty partnerów akcji znajdą się w oficjalnych materiałach informujących o przedsięwzięciu.

WW

1-_MG_6327

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Absolutorium dla „starych” i wybory nowych władz w OSP

rta24.eu15 września 2021

W 82. rocznicę śmierci por. Józefa Sarny rusza remont pomnika

rta24.eu13 września 2021

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Trzyletni Leoś walczy z nowotworem. Pomóżmy!

rta24.eu8 września 2021

Pijana matka opiekowała się małymi dziećmi

rta24.eu7 września 2021