W Tarnobrzegu

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Od 31 marca do 2 kwietnia potrwa druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jeśli pomysł spotka się z zainteresowaniem z tańszej oferty usług można będzie skorzystać także w Tarnobrzegu.

Drugą edycję akcji organizuje Polska Organizacja Turystyczna, zachęcając rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Ubiegłoroczna, pilotażowa, przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki cieszyła się dużym zainteresowaniem m.in. w sąsiednim Sandomierzu, gdzie lokale gastronomiczne pracowały na pełnych obrotach.

W Tarnobrzegu też może być o połowę taniej. Do udziału w tegorocznej weekendowej akcji zniżkowej zachęca prezydent Tarnobrzega. Kogo? Wszystkich, którzy mają coś atrakcyjnego do zaproponowania mieszkańcom i turystom – hotelarzy, restauratorów, gestorów atrakcji turystycznych, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego.

Magistrat rozsyła właśnie pisma do potencjalnych partnerów, którzy chęć udziału w akcji mogą zgłaszać do 28 lutego. Jak? Wypełniając formularz dostępny na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl. Znajdują się tam szczegóły oraz regulamin kampanii.

Co zyskają partnerzy akcji ? Ich usługi będą reklamowane w Internecie, m.in w Narodowym Portalu Turystycznym (polska.travel.pl i strony Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych), rozsyłane w formie wiadomości (newsletter: „Aktualności turystyczne”) oraz promowane w portalach społecznościowych (Facebook). Urząd Miasta Tarnobrzega zapewnia, że oferty partnerów akcji znajdą się w oficjalnych materiałach informujących o przedsięwzięciu.

WW

1-_MG_6327

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021