W Tarnobrzegu

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Od 31 marca do 2 kwietnia potrwa druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jeśli pomysł spotka się z zainteresowaniem z tańszej oferty usług można będzie skorzystać także w Tarnobrzegu.

Drugą edycję akcji organizuje Polska Organizacja Turystyczna, zachęcając rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Ubiegłoroczna, pilotażowa, przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki cieszyła się dużym zainteresowaniem m.in. w sąsiednim Sandomierzu, gdzie lokale gastronomiczne pracowały na pełnych obrotach.

W Tarnobrzegu też może być o połowę taniej. Do udziału w tegorocznej weekendowej akcji zniżkowej zachęca prezydent Tarnobrzega. Kogo? Wszystkich, którzy mają coś atrakcyjnego do zaproponowania mieszkańcom i turystom – hotelarzy, restauratorów, gestorów atrakcji turystycznych, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego.

Magistrat rozsyła właśnie pisma do potencjalnych partnerów, którzy chęć udziału w akcji mogą zgłaszać do 28 lutego. Jak? Wypełniając formularz dostępny na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl. Znajdują się tam szczegóły oraz regulamin kampanii.

Co zyskają partnerzy akcji ? Ich usługi będą reklamowane w Internecie, m.in w Narodowym Portalu Turystycznym (polska.travel.pl i strony Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych), rozsyłane w formie wiadomości (newsletter: „Aktualności turystyczne”) oraz promowane w portalach społecznościowych (Facebook). Urząd Miasta Tarnobrzega zapewnia, że oferty partnerów akcji znajdą się w oficjalnych materiałach informujących o przedsięwzięciu.

WW

1-_MG_6327

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Cena za odprowadzanie wód opadowych w Tarnobrzegu nie wzrośnie!

rta24.eu13 maja 2021

Projekt #PoznajMYTarnobrzeg w Dzień Dobry TVN

rta24.eu12 maja 2021

Ruszają doraźne naprawy dróg

rta24.eu12 maja 2021

Odbierz swoje maseczki- Rusza drugi etap dystrybucji

rta24.eu12 maja 2021

Wypalając trawy stwarzasz zagrożenie i spalasz to co w niej żyje !!!

rta24.eu11 maja 2021

Uciekał przed policjantami drogówki, bo spanikował

rta24.eu10 maja 2021

Tarnobrzescy Policjanci oddali hołd zmarłemu aspirantowi

rta24.eu10 maja 2021

Znów trysną fontanny

rta24.eu10 maja 2021

Namalowali pastelami świat abstrakcji

rta24.eu8 maja 2021