W Tarnobrzegu

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Tarnobrzeg w akcji „Weekend za pół ceny”

Od 31 marca do 2 kwietnia potrwa druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Jeśli pomysł spotka się z zainteresowaniem z tańszej oferty usług można będzie skorzystać także w Tarnobrzegu.

Drugą edycję akcji organizuje Polska Organizacja Turystyczna, zachęcając rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Ubiegłoroczna, pilotażowa, przeprowadzona przez Ministerstwo Sportu i Turystyki cieszyła się dużym zainteresowaniem m.in. w sąsiednim Sandomierzu, gdzie lokale gastronomiczne pracowały na pełnych obrotach.

W Tarnobrzegu też może być o połowę taniej. Do udziału w tegorocznej weekendowej akcji zniżkowej zachęca prezydent Tarnobrzega. Kogo? Wszystkich, którzy mają coś atrakcyjnego do zaproponowania mieszkańcom i turystom – hotelarzy, restauratorów, gestorów atrakcji turystycznych, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego.

Magistrat rozsyła właśnie pisma do potencjalnych partnerów, którzy chęć udziału w akcji mogą zgłaszać do 28 lutego. Jak? Wypełniając formularz dostępny na stronie http://www.polskazobaczwiecej.pl. Znajdują się tam szczegóły oraz regulamin kampanii.

Co zyskają partnerzy akcji ? Ich usługi będą reklamowane w Internecie, m.in w Narodowym Portalu Turystycznym (polska.travel.pl i strony Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej, LOT, Centrów Informacji Turystycznej i innych), rozsyłane w formie wiadomości (newsletter: „Aktualności turystyczne”) oraz promowane w portalach społecznościowych (Facebook). Urząd Miasta Tarnobrzega zapewnia, że oferty partnerów akcji znajdą się w oficjalnych materiałach informujących o przedsięwzięciu.

WW

1-_MG_6327

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Geoportal Miasta Tarnobrzega – utrudnienia z dostępnością

rta24.eu26 lutego 2021

#ekowyzwanie – “Rolnik” wyróżniony

rta24.eu25 lutego 2021

Poranny pożar samochodu w Tarnobrzegu

rta24.eu23 lutego 2021

Kopernika z sercem dla dzieci

rta24.eu22 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rta24.eu22 lutego 2021

Lokalna aplikacja mobilna Tu Tarnobrzeg wystartowała

rta24.eu18 lutego 2021

PSP w Tarnobrzegu zaprasza do udziału w akcji zbiórki krwi

rta24.eu18 lutego 2021

Pomoc dla Tomka zawodnika piłki siatkowej

rta24.eu17 lutego 2021
Zwierzyniec tbg fot

Jest porozumienie w sprawie Zwierzyńca

rta24.eu17 lutego 2021