Tarnobrzeżanie walczyli w Przemyślu

W Przemyślu na hali OSIR odbył się Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W turnieju tym startowało ośmiu zawodników z Tarnobrzeskiego Klubu Oyama Karate.

1 miejsca wywalczył Kamil Pluta oraz Uzar. Na drugich miejscach znaleźli się:  Natalia Paczyńska, Wiktor Kopeć, Jakub Kubik oraz Marcin Sromek. W Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla trzecie miejsce zajął Patryk Kościelny, a czwarte Kacper Sromek.

W turnieju wyłoniono również najlepszego technika-taktyka zawodów z każdego klubu. Z Tarnobrzeskiego Klubu Oyama Karate najlepszym w tej kategorii został Kamil Pluta.

Organizatorem turnieju był Shihan Jan Wac 5 Dan prezes przemyskiego Klubu Kyokushin Karate „SAIHA”. W zawodach głownie sędziował Shihan Andrzej Orłowski 5 Dan z Sandomierza. Turniej patronatem objął prezydent miasta Przemyśla Wojciech Bakun. W zawodach wystartowało ponad 120 zawodników z 10 klubów karate.

Opiekunami zawodników Tarnobrzeskiego Klubu Oyama Karate byli: senesi Grzegorz Uzar (który był jednocześnie sędzią), Mariusz Mystek, który pełnił również rolę sekundanta oraz Łukasz Adamkiewicz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Majewski, Borkowski, Kraska z medalami

rta24.eu19 kwietnia 2021

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021

Bartłomiej Skwara i Igor Majewski medaliści w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat