W Tarnobrzegu

Tarnobrzeżanin poszukiwany za rozboje i pobicia zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Tarnobrzeżanin poszukiwany za rozboje i pobicia zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Policjanci zatrzymali w Londynie Pawła Ch. poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania. Mężczyzna został skazany w Polsce za liczne rozboje i brutalne pobicia, których dopuścił się w latach 2006 – 2009.

W wyniku tych przestępstw wszystkie ofiary doznały poważnych obrażeń ciała. W przeszłości, jako pseudokibic Siarki Tarnobrzeg, uszkodził mienie, dopuścił się czynnej napaści na funkcjonariusza i stosował groźby karalne w stosunku do mniejszości narodowych.

Zatrzymany Paweł Ch., pomimo pobytu w Wielkiej Brytanii, pozostał aktywnym pseudokibicem Siarki Tarnobrzeg i utrzymywał liczne kontakty ze środowiskami pseudokibicowskimi zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna od wielu lat pozostawał nieuchwytny zarówno dla polskiej jak i brytyjskiej policji, gdyż wiadomo było że przebywa on Wielkiej Brytanii. W 2013 r. trafił na listę najbardziej poszukiwanych przestępców z Europy Wschodniej opracowaną przez Scotland Yard, która została opublikowana w brytyjskiej prasie.

Z informacji  uzyskanych przez polskich policjantów, oddelegowanych do Policji Metropolitalnej w Londynie w ramach operacji Nexus, wynikało, że poszukiwany może przebywać na terenie północnego Londynu.

Dzięki współpracy z brytyjskimi policjantami z New Scotland Yard (Metropolitan Police), funkcjonariusze potwierdzili uzyskane informacje. Przy udziale rzeszowskiego Wydziału Poszukiwań KWP ustalono, że poszukiwany posługuje się fałszywą tożsamością oraz prowadzi w miejscu zamieszkania studio tatuażu.

Zatrzymanie było siłowe – specjalna grupa szturmowa wczoraj, 28.02.br., rano, weszła do mieszkania. W środku ujawniono liczne noże, maczetę i siekierę, a także kolekcję obrazków ze swastykami.

Źródło: Policja

1-231278 1-231279

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021