W Tarnobrzegu

Tarnobrzeżanin poszukiwany za rozboje i pobicia zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Tarnobrzeżanin poszukiwany za rozboje i pobicia zatrzymany w Wielkiej Brytanii

Policjanci zatrzymali w Londynie Pawła Ch. poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania. Mężczyzna został skazany w Polsce za liczne rozboje i brutalne pobicia, których dopuścił się w latach 2006 – 2009.

W wyniku tych przestępstw wszystkie ofiary doznały poważnych obrażeń ciała. W przeszłości, jako pseudokibic Siarki Tarnobrzeg, uszkodził mienie, dopuścił się czynnej napaści na funkcjonariusza i stosował groźby karalne w stosunku do mniejszości narodowych.

Zatrzymany Paweł Ch., pomimo pobytu w Wielkiej Brytanii, pozostał aktywnym pseudokibicem Siarki Tarnobrzeg i utrzymywał liczne kontakty ze środowiskami pseudokibicowskimi zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna od wielu lat pozostawał nieuchwytny zarówno dla polskiej jak i brytyjskiej policji, gdyż wiadomo było że przebywa on Wielkiej Brytanii. W 2013 r. trafił na listę najbardziej poszukiwanych przestępców z Europy Wschodniej opracowaną przez Scotland Yard, która została opublikowana w brytyjskiej prasie.

Z informacji  uzyskanych przez polskich policjantów, oddelegowanych do Policji Metropolitalnej w Londynie w ramach operacji Nexus, wynikało, że poszukiwany może przebywać na terenie północnego Londynu.

Dzięki współpracy z brytyjskimi policjantami z New Scotland Yard (Metropolitan Police), funkcjonariusze potwierdzili uzyskane informacje. Przy udziale rzeszowskiego Wydziału Poszukiwań KWP ustalono, że poszukiwany posługuje się fałszywą tożsamością oraz prowadzi w miejscu zamieszkania studio tatuażu.

Zatrzymanie było siłowe – specjalna grupa szturmowa wczoraj, 28.02.br., rano, weszła do mieszkania. W środku ujawniono liczne noże, maczetę i siekierę, a także kolekcję obrazków ze swastykami.

Źródło: Policja

1-231278 1-231279

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w W Tarnobrzegu

Jak zapłacić za parkowanie?

rta24.eu2 sierpnia 2021

Jarmark Dominikański już wkrótce w Tarnobrzegu

rta24.eu2 sierpnia 2021

Strzelał z wiatrówki do sąsiadki, bo go nie chciała

rta24.eu30 lipca 2021

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

Niebezpieczne zderzenia na drogach powiatu. Policjanci apelują

rta24.eu29 lipca 2021

Mobilny punkt spisowy w Tarnobrzegu

rta24.eu29 lipca 2021

Od 2 sierpnia parkowanie będzie płatne

rta24.eu28 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

W Tarnobrzegu kierowca peugeota zderzył się z motocyklistą

rta24.eu26 lipca 2021