sport

Turniej badmintona “Małopolska Open”

Turniej badmintona “Małopolska Open”

 W Tarnowie w województwie małopolskim rozegrany został siódmy w sezonie 2019/2020, a trzeci w Nowym 2020 Roku turniej badmintona “Małopolska Open” w różnych kategoriach wiekowych oraz Otwarte Mistrzostwa Tarnowa. W zawodach tych po raz kolejny bardzo dobrze spisali się badmintonowi amatorzy i weterani z Nowej Dęby, którzy wystąpili w licznej grupie. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat bardzo dobrze spisali się badmintonowi oldboje z Nowej Dęby: miejsce drugie po morderczych pojedynkach wywalczył Tadeusz Szczur, na miejscu piątym uplasował się Mieczysław Sitko, na miejscu szóstym turniej ukończył Jacek Tomasiewicz.
    W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w kategorii open po raz kolejny bardzo dobre drugie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, ulegając w finale dużo młodszym rywalom ze Szczucina, a na miejscu czwartym zawody ukończył debel kombinowany: Jacek Tomasiewicz Nowa Dęba) / Bartosz Jabłoński (Staszów).
   W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii początkujących amatorów dobre piąte miejsce wywalczył Sławomir Wąsik. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii amatorów średnio zaawansowanych dobre piąte miejsce wywalczył kolejny z nowodębianin Mateusz Piekarz.
    W grze podwójnej mężczyzn rozgrywanej w formule “Open” dobre siódme miejsce wywalczył młody debel braci Wąsików: Krystian Wąsik / Karol Wąik, którzy rywalizowali z powodzeniem z dużo starszymi i bardziej utytułowanym rywalami. To na pewno będzie procentować w przyszłości.
To już kolejny bardzo dobry występ w wykonaniu badmintonowych weteranów i amatorów oraz młodych adeptów badmintona z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.
Na zdjęciach badmintonowi amatorzy i weterani oraz najmłodsi adepcie badmintona z Nowej Dęby na turnieju w Tarnowie.
Źródło U.M.i G.  Nowa Dęba

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sport

Więcej w sport

IKS Jezioro Tarnobrzeg – Co dalej ?

rta24.eu18 maja 2020

Rowery Miejskie będą znowu funkcjonować

rta24.eu13 maja 2020

SOSiR Nowa Dęba udostępnia obiekty

rta24.eu4 maja 2020

Z Hiszpanii z kolejnego Pro – Tour Maciej Nalepka przywozi dwa medale

rta24.eu11 marca 2020

Złoto i brąz dla KTS Enea Siarka

rta24.eu6 marca 2020

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych w badmintonie

rta24.eu3 marca 2020

Grand Prix Elity w badmintonie

rta24.eu3 marca 2020

Maciej NALEPKA zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył brązowy medal

rta24.eu26 lutego 2020

18 medali UKS Delfin Tarnobrzeg

rta24.eu23 lutego 2020