Kronika Policyjna

Tymczasowy areszt za pobicie i znęcanie się nad rodziną

Tymczasowy areszt za pobicie i znęcanie się nad rodziną

Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 38-latek, którego zatrzymali tarnobrzescy policjanci. Mężczyzna odpowie za pobicie kobiety oraz znęcanie się nad rodziną. Policjanci przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty. Za popełnione czyny grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do 7,5 roku.

Tarnobrzescy policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili postępowanie w sprawie pobicia kobiety. Sprawcą okazał się 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Kilka dni temu na ul. Kwiatkowskiego w Tarnobrzegu, przed marketem spożywczym napastnik zaatakował 30-letnią kobietę, która pobierała w tym czasie sklepowy wózek. Mężczyzna podszedł do kobiety i rozpoczął rozmowę. Gdy tarnobrzeżanka, oświadczyła, że go nie zna i że to jakaś pomyłka, zaczął ją bić po głowie i kopać po całym ciele.

Sprawca został spłoszony przez pracowników sklepu i uciekł z miejsca zdarzenia. Zaalarmowali policjanci przyjechali na miejsce. Pokrzywdzona kobieta podała funkcjonariuszom rysopis napastnika, na podstawie którego policjanci ustalili, tożsamość mężczyzny. Był nim 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Po krótkim czasie, mundurowi zatrzymali mężczyznę, gdy szedł chodnikiem. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Prowadząc dalsze czynności, funkcjonariusze ustalili, że sprawca ma związek z innym przestępstwem. Okazało się również, że znęcał się nad swoją rodziną. W miejscu zamieszkania, 38-latek, będąc najczęściej pod wpływem alkoholu, wszczynał awantury, wypędzał z domu członków rodziny, był wulgarny i agresywny.

Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu dwa zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora na postawie zebranego materiału dowodowego, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 7,5 roku.

Ponadto mundurowi ustalili, że mężczyzna kilka razy złamał zasady kwarantanny domowej, gdyż był on objęty ograniczeniami z uwagi na powrót z zagranicy. Policjanci o każdym przypadku złamania kwarantanny, informują służby sanitarne oraz kierują wniosek do sądu.

 

KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021

W Tarnobrzegu rodzice pozostawili niemowlę bez opieki

rta24.eu18 lutego 2021

Dwóch pijanych mężczyzn kierowało jednym samochodem

rta24.eu17 lutego 2021

Tarnobrzescy policjanci podsumowali 2020 r.- Było bezpieczniej !

rta24.eu16 lutego 2021

Policjanci pomogli mężczyznom śpiącym na mrozie

rta24.eu12 lutego 2021

Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym korzystaniu z internetu

rta24.eu11 lutego 2021