Kronika Policyjna

Uchronić przed zimnem. Uchronić przed śmiercią

Uchronić przed zimnem. Uchronić przed śmiercią

W ciągu ostatnich kilku dni tarnobrzescy policjanci udzielili pomocy pięciu nietrzeźwym mężczyznom, którzy mogli stać się ofiarami mrozów. Pamiętajmy, żeby nie przechodzić obojętnie obok osób, którym w zimie może grozić śmierć z wychłodzenia.

Pierwsze zgłoszenie miało miejsce w czwartkowy wieczór. Środkiem ulicy Zwierzynieckiej w Tarnobrzegu szedł pijany mężczyzna. Jak się okazało był nim 48-letni bezdomny, który stwarzał zagrożenie dla przejeżdżających kierowców i samego siebie. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy zauważyli mężczyznę, aby zapewnić mu bezpieczeństwo przewieźli go do tarnobrzeskiej noclegowni.

Kolejną interwencję policjanci podjęli na skwerze przy ul. M. Dąbrowskiej w Tarnobrzegu. Przechodnie zaalarmowali funkcjonariuszy, iż nieopodal chodnika śpi pijany mężczyzna. Po dojechaniu na miejsce policjanci ustalili, że mężczyzną tym jest 61-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Z uwagi na panujące niskie temperatury i stan nietrzeźwości mężczyzny został umieszczony do wytrzeźwienia w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Około godz. 21, policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące śpiącego mężczyzny przy ul. Sandomierskiej w Tarnobrzegu. Skierowany na miejsce patrol zastał tam 51-letniego mieszkańca Tarnobrzega, który także znajdował się pod działaniem alkoholu. Z uwagi na to, że zbliżała się noc, a mężczyzna był mocno pijany, policjanci przewieźli go do rodziny i oddali pod opiekę bliskich.

W piątek przed godz. 21, policjanci interweniowali wobec pijanego mężczyzny, który spał na trawniku pod sklepem spożywczym przy ul. Piłsudskiego w Tarnobrzegu. Aby uchronić go przed zamarznięciem, policjanci przewieźli go do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia.

W sobotę w miejscowości Nowa Dęba (powiat tarnobrzeski) policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który mocno pijany słaniał się na nogach w pobliżu ruchliwej ulicy. Pijany człowiek trafił do policyjnych pomieszczeń dla osób zatrzymanych w celu wytrzeźwienia.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021

W Tarnobrzegu rodzice pozostawili niemowlę bez opieki

rta24.eu18 lutego 2021

Dwóch pijanych mężczyzn kierowało jednym samochodem

rta24.eu17 lutego 2021

Tarnobrzescy policjanci podsumowali 2020 r.- Było bezpieczniej !

rta24.eu16 lutego 2021

Policjanci pomogli mężczyznom śpiącym na mrozie

rta24.eu12 lutego 2021

Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym korzystaniu z internetu

rta24.eu11 lutego 2021