Fotorelacje

Uczniowie „Kopernika” w charytatywnym koncercie

Uczniowie „Kopernika” w charytatywnym koncercie

Na rzecz rodziny z tarnobrzeskiego Miechocina, która straciła dom w pożarze wystąpiła dziś na scenie młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Zebrane podczas koncertu pieniądze uczniowie przekażą poszkodowanym.

Koncert „Jeżeli gdzieś jest niebo…” w Tarnobrzeskim Domu Kultury to inicjatywa samych uczniów, wśród których jest wielu muzykujących i śpiewających osób. Można ich podziwiać zarówno na szkolnych występach jak i wielu konkursowych scenach. Oprócz talentów mają wrażliwość i wielkie serca, co udowodnili przygotowując charytatywny występ.

Na scenariusz widowiska złożyło się kilkanaście utworów, tematem była miłość. – Można powiedzieć, że całość trzymała się dzięki miłości, jak wszystko na tym świecie – mówi nam Luiza Gustaw, jedna z nauczycielek, które wspierały uczniów w przygotowaniach. Widownia była pełna licealistów oraz gimnazjalistów z Tarnobrzega oraz Nowej Dęby, którzy wchodząc na salę wykupywali cegiełki. Zebrane do puszek pieniądze uczniowie i nauczyciele chcą przekazać osobiście poszkodowanej rodzinie.

Poznajcie młodych artystów, o których z pewnością nie raz usłyszymy. To Karol Widuch z klasu 1 B, Magdalena Sobieszczuk, Gabriela Fortuna, Joanna Wilk, Marcel Prokopiuk z klasy 1e, Maria Rojek z klasy 1h, Anna Zygmunt, Wojciech Kopeć, Michał Pająk z 2 a, Anna Madej z 2 b, Maciej Musiał, Mikołaj Duda, Kacper Kapuściak, Marcel Kucharski z 2 c oraz Wiktoria Gleń i Sara Trubiłowicz z 2 g.

Wioletta Wojtkowiak
Zdjęcia Bogdan Myśliwiec

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Szpital wznawia przyjęcia pacjetów

rta24.eu2 kwietnia 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

rta24.eu24 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

rta24.eu20 maja 2019

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018