kultura i rozrywka

Ukazała się 22. płyta konkursu „Wygraj Sukces”

Ukazała się 22. płyta konkursu „Wygraj Sukces”

Jak co roku wydanie płyty rozpoczyna ogólnopolski konkurs dla młodych wokalistów, w którym główną nagrodą będzie w tym roku siedmiodniowa wycieczka do Eurodisneylandu.

Konkurs „Wygraj Sukces” organizowany przez Studio Pro – Media Jarosława Piątkowskiego i Tarnobrzeski Dom Kultury to jeden z największych konkursów wokalnych w Polsce. Warunkiem udziału w nim jest wykonanie dwóch piosenek w języku polskim: obowiązkowej – wybranej z dotychczasowych 22 płyt Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” oraz dowolnej – może to być utwór autorski, klasyka polskiej piosenki, lub piosenka z płyt „Wygraj Sukces”.

Do konkursu można zgłosić się od 1 lutego do 17 marca wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl. Formularz jest dostępny także na stronie: www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny, umieszczony we wkładce 22 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Płyty można nabyć w sklepie internetowym: sklep.wygrajsukces.com.pl lub w kilkudziesięciu wybranych ośrodkach kultury(lista na stronie).

W  konkursie mogą brać udział soliści w następujących kategoriach: I kategoria klasy I – III, II kategoria klasy IV – VI, III kategoria klasy gimnazjalne, IV kategoria klasy ponadgimnazjalne – soliści urodzeni w1998 r. i później.

W tym roku eliminacje wstępne i regionalne konkursu odbędą się w ponad 50 miejscowościach. W czerwcu stu najlepszych finalistów powalczy w Tarnobrzegu o nagrodę główną konkursu, czyli siedmiodniową wycieczkę do Eurodisneylandu dla laureata Grand Prix oraz jego instruktora.

Na najnowszej, 22 płycie konkursu jest 10 piosenek z podkładami. Teksty i nuty do tych piosenek znajdziecie na stronie internetowej „Wygraj Sukces”. Tegoroczna płyta zawiera zarówno propozycje dla dzieci, ale też jest kilka propozycji dla młodzieży i dorosłych.

Teksty do piosenek napisali: Elżbieta Buczyńska, Monika Sikora, Janusz Antosiewicz, Nicole Kulesza, Mateusz Krautwurst oraz Dominika Rydz-Kancler. Kompozycje i aranżacje przygotowali: Jarosław Piątkowski, Marian Zych, Robert Wiórkiewicz, Fryderyk Koziak, Mateusz Krautwurst oraz muzycy z zespółu Mawn’s Gallery (Nicole Kulesza, Mateusz Kosmaciński, Adam Świerczyński). Okładkę przygotował Mateusz Stradomski, a mastering wykonał Grzegorz Piwkowski. Płytę wydało tarnobrzeskie Studio Pro-Media Jarosława Piątkowskiego.

ww

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Noc Muzeów na Zamku w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu13 maja 2021

Projekt #PoznajMYTarnobrzeg w Dzień Dobry TVN

rta24.eu12 maja 2021

Znów trysną fontanny

rta24.eu10 maja 2021

Namalowali pastelami świat abstrakcji

rta24.eu8 maja 2021

XVIII Tydzień Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”

rta24.eu5 maja 2021

Gorzyce – “Kanapa” po raz drugi

rta24.eu28 kwietnia 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu23 kwietnia 2021
asf_kolej_oprysk_dziki

Komunikat o ASF – oprysk wzdłuż linii kolejowej

rta24.eu22 kwietnia 2021

Nie tracimy EkoDucha- sołecka zawierucha!

rta24.eu20 kwietnia 2021