UKS Delfin Tarnobrzeg -18 medali, 3 miejsce drużynowo

Memoriał Jerzego Szczerbatego – Puchar Ziemi Podkarpackiej 2021

W sobotę 20.03.2021 r. na tarnobrzeskiej pływalni MOSiR odbyły się Zawody Memoriałowe o Puchar Ziemi Podkarpackiej poświęcone wieloletniemu prezesowi POZP, członowi zarządu PZP, Jerzemu Szczerbatemu. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach: I – 12-13 lat, II – 14-15 lat, III – 16 i starsi.  W zawodach uczestniczyło 280 zawodników i zawodniczek z 21 klubów. Zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg, podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo wywalczyli 18 medali (3 złote, 7 srebrnych, 8 brązowych). Drużynowo nasz klub uplasował się na 3 miejscu. W kategorii open najlepszych zawodników zawodów byli: Agata Gładysz -zajęła 3 miejsce a jej klubowy kolega Nikodem Naróg zajął 2 miejsce.

*Brązowy medal w sztafecie 6×50 m stylem dowolnym mieszane

(Skwara Bartłomiej, Jajko Zuzanna, Rzeszowiak Natalia, Kalita Jakub,  Gładysz Agata, Skulski Szymon)

* Brązowy medal w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym Kobiet

(Rzeszowiak Natalia, Gładysz Agata, Skwara Kamila, Jajko Zuzanna).

*Brązowy Medal w sztafecie 4×50 m stylem zmiennym mężczyzn

Niektórym zawodnikom brakło niewiele i zajęli miejsca tuż za podium. Wielkie brawa dla wszystkich  naszych zawodników za wolę walki i poprawione życiówki.

Nasz klub UKS Delfin ponadto reprezentowali:  Jakub Borowiecki, Nikodem Bajer, Nikodem Leżoń, Jan Pawlak, Piotr Szczepan, Igor Majewski, Jan Pyka, Kaja Augustyniak, Oliwia Dołowy, Martyna Stopa, Nikodem Błasiak, Jakub Dąbrowski, Ksawier Szklarz, Konrad Szymański, Maksymilian Płaneta, Hubert Kubik, Szymon Pciak, Natalia Rzeszowiak, Zuzanna Jajko, Jakub Kalita, Klaudia Horniak.

Serdeczne podziękowania za nieocenioną pomoc dla Marty Meksuły i Mileny Włodarczyk.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Majewski, Borkowski, Kraska z medalami

rta24.eu19 kwietnia 2021

Będzie kontynuacja ścieżki rowerowej Wola Baranowska – Knapy

rta24.eu15 kwietnia 2021

Bartłomiej Skwara i Igor Majewski medaliści w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat