W Tarnobrzegu

Urodziny Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole

Urodziny Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole

Jubileusz zgromadził zarówno działkowców, zarząd ogrodu, a także gości, wśród których nie zabrakło prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba.

image_gallery (1)

Spotkanie otworzyła prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole, Maria Czyż. – To już 35 lat… Zmieniają się użytkownicy działek, następuje wymiana pokoleniowa. Zmianie ulega też infrastruktura ogrodu – mówiła pani prezes do zgromadzonych. – Wymienione zostało ogrodzenie wokół domu działkowca, założono klimatyzator, wykonano przyłącz energii elektrycznej. Inwestycje te udało się zrealizować dzięki działkowcom, ale przede wszystkim dzięki wsparciu finansowemu, dotacjom z puli Urzędu Miasta. Dziękujemy panu prezydentowi za przychylność umożliwiającą poprawę i rozbudowę infrastruktury, także za przekazanie dwóch działek geodezyjnych, w drugiej części ogrodu zwanej Zaolzie.

image_gallery (3)

image_gallery (4)

image_gallery (5)

Prezydent Tarnobrzega, życząc przynajmniej kolejnych 35 owocnych lat, gratulował dotychczasowych osiągnięć. – Te 35 lat, jak przypuszczam, szybko państwu minęło. Gratulacje składam nie tylko obecnemu zarządowi z panią prezes Marią Czyż, ale wszystkim zarządom, które przez wszystkie lata kierowały ogrodem – mówił prezydent Kiełb. – Przede wszystkim jednak gratulacje kieruję do państwa działkowców, ponieważ to państwo stanowicie o sile tego ogrodu. Jestem pod wielkim wrażeniem ROD Nadole, pod wrażeniem państwa pracy. Każdego roku chodzimy i oceniamy najładniejsze działki i takie moje spostrzeżenie, mam nadzieję, że inne ogrody się nie obrażą, Nadole jest chyba najbardziej urokliwym ogrodem. Za pamięć o ROD Nadole prezydent otrzymał drobny upominek: album który być może zarazi go działkową pasją.

image_gallery (7)

image_gallery (8)

Jubileusz powstania ROD Nadole był znakomitą okazją do uhonorowania najlepszych działkowców brązowymi i srebrnymi odznakami, dyplomami, a najwytrwalszym prezydent miasta wręczył puchary. Te otrzymali: Helena Złotek, Irena i Adam Pykoszowie, Kazimiera i Andrzej Chorodeccy, Krystyna i Stefan Wciślak.

źródło: UM Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Wypalając trawy stwarzasz zagrożenie i spalasz to co w niej żyje !!!

rta24.eu11 maja 2021

Uciekał przed policjantami drogówki, bo spanikował

rta24.eu10 maja 2021

Tarnobrzescy Policjanci oddali hołd zmarłemu aspirantowi

rta24.eu10 maja 2021

Znów trysną fontanny

rta24.eu10 maja 2021

Namalowali pastelami świat abstrakcji

rta24.eu8 maja 2021

Łączymy siły, aby zagospodarować zdegradowane przestrzenie

rta24.eu6 maja 2021

KTS drużynowym mistrzem Polski! Po raz 30-ty!

rta24.eu6 maja 2021

Akcja edukacyjna Głosu Seniora

rta24.eu6 maja 2021

Święto 3 Maja. w Tarnobrzegu

rta24.eu4 maja 2021