W Tarnobrzegu

Urodziny Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole

Urodziny Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole

Jubileusz zgromadził zarówno działkowców, zarząd ogrodu, a także gości, wśród których nie zabrakło prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba.

image_gallery (1)

Spotkanie otworzyła prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole, Maria Czyż. – To już 35 lat… Zmieniają się użytkownicy działek, następuje wymiana pokoleniowa. Zmianie ulega też infrastruktura ogrodu – mówiła pani prezes do zgromadzonych. – Wymienione zostało ogrodzenie wokół domu działkowca, założono klimatyzator, wykonano przyłącz energii elektrycznej. Inwestycje te udało się zrealizować dzięki działkowcom, ale przede wszystkim dzięki wsparciu finansowemu, dotacjom z puli Urzędu Miasta. Dziękujemy panu prezydentowi za przychylność umożliwiającą poprawę i rozbudowę infrastruktury, także za przekazanie dwóch działek geodezyjnych, w drugiej części ogrodu zwanej Zaolzie.

image_gallery (3)

image_gallery (4)

image_gallery (5)

Prezydent Tarnobrzega, życząc przynajmniej kolejnych 35 owocnych lat, gratulował dotychczasowych osiągnięć. – Te 35 lat, jak przypuszczam, szybko państwu minęło. Gratulacje składam nie tylko obecnemu zarządowi z panią prezes Marią Czyż, ale wszystkim zarządom, które przez wszystkie lata kierowały ogrodem – mówił prezydent Kiełb. – Przede wszystkim jednak gratulacje kieruję do państwa działkowców, ponieważ to państwo stanowicie o sile tego ogrodu. Jestem pod wielkim wrażeniem ROD Nadole, pod wrażeniem państwa pracy. Każdego roku chodzimy i oceniamy najładniejsze działki i takie moje spostrzeżenie, mam nadzieję, że inne ogrody się nie obrażą, Nadole jest chyba najbardziej urokliwym ogrodem. Za pamięć o ROD Nadole prezydent otrzymał drobny upominek: album który być może zarazi go działkową pasją.

image_gallery (7)

image_gallery (8)

Jubileusz powstania ROD Nadole był znakomitą okazją do uhonorowania najlepszych działkowców brązowymi i srebrnymi odznakami, dyplomami, a najwytrwalszym prezydent miasta wręczył puchary. Te otrzymali: Helena Złotek, Irena i Adam Pykoszowie, Kazimiera i Andrzej Chorodeccy, Krystyna i Stefan Wciślak.

źródło: UM Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Absolutorium dla „starych” i wybory nowych władz w OSP

rta24.eu15 września 2021

W 82. rocznicę śmierci por. Józefa Sarny rusza remont pomnika

rta24.eu13 września 2021

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Trzyletni Leoś walczy z nowotworem. Pomóżmy!

rta24.eu8 września 2021