W Tarnobrzegu

Urodziny Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole

Urodziny Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole

Jubileusz zgromadził zarówno działkowców, zarząd ogrodu, a także gości, wśród których nie zabrakło prezydenta Tarnobrzega Grzegorza Kiełba.

image_gallery (1)

Spotkanie otworzyła prezes Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nadole, Maria Czyż. – To już 35 lat… Zmieniają się użytkownicy działek, następuje wymiana pokoleniowa. Zmianie ulega też infrastruktura ogrodu – mówiła pani prezes do zgromadzonych. – Wymienione zostało ogrodzenie wokół domu działkowca, założono klimatyzator, wykonano przyłącz energii elektrycznej. Inwestycje te udało się zrealizować dzięki działkowcom, ale przede wszystkim dzięki wsparciu finansowemu, dotacjom z puli Urzędu Miasta. Dziękujemy panu prezydentowi za przychylność umożliwiającą poprawę i rozbudowę infrastruktury, także za przekazanie dwóch działek geodezyjnych, w drugiej części ogrodu zwanej Zaolzie.

image_gallery (3)

image_gallery (4)

image_gallery (5)

Prezydent Tarnobrzega, życząc przynajmniej kolejnych 35 owocnych lat, gratulował dotychczasowych osiągnięć. – Te 35 lat, jak przypuszczam, szybko państwu minęło. Gratulacje składam nie tylko obecnemu zarządowi z panią prezes Marią Czyż, ale wszystkim zarządom, które przez wszystkie lata kierowały ogrodem – mówił prezydent Kiełb. – Przede wszystkim jednak gratulacje kieruję do państwa działkowców, ponieważ to państwo stanowicie o sile tego ogrodu. Jestem pod wielkim wrażeniem ROD Nadole, pod wrażeniem państwa pracy. Każdego roku chodzimy i oceniamy najładniejsze działki i takie moje spostrzeżenie, mam nadzieję, że inne ogrody się nie obrażą, Nadole jest chyba najbardziej urokliwym ogrodem. Za pamięć o ROD Nadole prezydent otrzymał drobny upominek: album który być może zarazi go działkową pasją.

image_gallery (7)

image_gallery (8)

Jubileusz powstania ROD Nadole był znakomitą okazją do uhonorowania najlepszych działkowców brązowymi i srebrnymi odznakami, dyplomami, a najwytrwalszym prezydent miasta wręczył puchary. Te otrzymali: Helena Złotek, Irena i Adam Pykoszowie, Kazimiera i Andrzej Chorodeccy, Krystyna i Stefan Wciślak.

źródło: UM Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Nowe propozycje zagospodarowania Jeziora Tarnobrzeskiego

rta24.eu21 października 2021

Przerwa w dostawie wody – 26 października 2021 r. (wtorek)

rta24.eu21 października 2021