W powiecie

Warsztaty gitarowe i jam session w Gorzycach

Warsztaty gitarowe i jam session w Gorzycach

Krzysztof Ścierański, Krzysztof Toczko oraz Piotr Słapa poprowadzą jutro darmowe warsztaty z adeptami gry na gitarze. Impreza rozpocznie się o godz. 17 w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach przy placu Erazma Mieszczańskiego 10.

Chętni, niezależnie od wieku, mogą jeszcze zapisywać się na warsztaty. Można zadzwonić lub wysłać email do Gminnego Ośrodka Kultury-tel.793 830 851, gok@gokgorzyce.pl.

Naukę zakończy wspólny jam session z artystami.

Oprócz warsztatów odbędzie się także pokaz sprzętu muzycznego Audiostacji, dystrybutora sprzętu dla profesjonalnych i domowych studiów nagrań. Uczestnicy będą mogli testować sprzęt m.in. gitary marki Vintage, nagłośnienie gitarowe marki Laney, BluGuitar, Aauilar, struny Rotosound, preampy L.R. Bagss, interfejsy IK Multimedia.

O artystach

Krzysztof Ścierański – swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole w hard-rockowym System, w wieku 22 lat został basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów. Obecnie współpracuje z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Ryszard Sygitowicz, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Krzysztof „Partyzant” Toczko – to mistrz tappingu oburęcznego, znany z niezwykle innowacyjnego podejścia do artykulacji. Od piętnastu lat gitarzysta zespołu Zdrowa Woda, niegdyś bliski współpracownik zespołu Dżem.

Piotr Słapa – jest jednym z najlepszych gitarzystów fingerstyle w Polsce, jego talent doceniany jest również poza granicami. Artysta ma na swoim koncie dwie płyty i występował na jednej scenie z wieloma znanymi muzykami, m.in. z Tommym Emmanuelem.

Portal rta24.eu jest patronem medialnym wydarzenia.

ww

Na zdjęciu Krzysztof Ścierański. Fot. Wikipedia

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

W Motyczu Poduchownym łowili i gotowali

rta24.eu29 lipca 2021

Ćwiczenia i strzelanie z użyciem ostrej amunicji 

rta24.eu29 lipca 2021

Zatrzymany podejrzany 29-latek z Nowej Dęby

rta24.eu27 lipca 2021

Kobieta okradła mieszkankę Nowej Dęby. Policja publikuje portret pamięciowy

rta24.eu27 lipca 2021

Akcja Zbiórki Krwi w Nowej Dębie

rta24.eu23 lipca 2021

Nowa Dęba – Powstaną nowe drogi

rta24.eu23 lipca 2021

Gorzyce – Zlot pełen dobrych serc

rta24.eu21 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawców rozboju

rta24.eu21 lipca 2021

Rocznica Powstania Warszawskiego – Zawyją syreny

rta24.eu21 lipca 2021