W powiecie

Warsztaty gitarowe i jam session w Gorzycach

Warsztaty gitarowe i jam session w Gorzycach

Krzysztof Ścierański, Krzysztof Toczko oraz Piotr Słapa poprowadzą jutro darmowe warsztaty z adeptami gry na gitarze. Impreza rozpocznie się o godz. 17 w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach przy placu Erazma Mieszczańskiego 10.

Chętni, niezależnie od wieku, mogą jeszcze zapisywać się na warsztaty. Można zadzwonić lub wysłać email do Gminnego Ośrodka Kultury-tel.793 830 851, gok@gokgorzyce.pl.

Naukę zakończy wspólny jam session z artystami.

Oprócz warsztatów odbędzie się także pokaz sprzętu muzycznego Audiostacji, dystrybutora sprzętu dla profesjonalnych i domowych studiów nagrań. Uczestnicy będą mogli testować sprzęt m.in. gitary marki Vintage, nagłośnienie gitarowe marki Laney, BluGuitar, Aauilar, struny Rotosound, preampy L.R. Bagss, interfejsy IK Multimedia.

O artystach

Krzysztof Ścierański – swoją karierę muzyczną zaczynał w zespole w hard-rockowym System, w wieku 22 lat został basistą jazz-rockowego zespołu Laboratorium, z którym nagrał 5 płyt i zagrał kilkaset koncertów. Obecnie współpracuje z Bernardem Maselim a także Zbigniewem Jakubkiem, Markiem Napiórkowskim i Markiem Radulim. Ma na koncie współpracę z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, jak Ewa Bem, Tomasz Stańko, Ryszard Sygitowicz, Marek Grechuta, John Porter, Jan Pluta, Republika, Marek Wilczyński, zespół Wilki, zespół Krzak i inni.

Krzysztof „Partyzant” Toczko – to mistrz tappingu oburęcznego, znany z niezwykle innowacyjnego podejścia do artykulacji. Od piętnastu lat gitarzysta zespołu Zdrowa Woda, niegdyś bliski współpracownik zespołu Dżem.

Piotr Słapa – jest jednym z najlepszych gitarzystów fingerstyle w Polsce, jego talent doceniany jest również poza granicami. Artysta ma na swoim koncie dwie płyty i występował na jednej scenie z wieloma znanymi muzykami, m.in. z Tommym Emmanuelem.

Portal rta24.eu jest patronem medialnym wydarzenia.

ww

Na zdjęciu Krzysztof Ścierański. Fot. Wikipedia

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Utrudnienia w ruchu drogowym w Trześni

rta24.eu19 października 2021

Odciski palców i podpis. Nowe dowody już niebawem

rta24.eu15 października 2021

Stypendia Wójta Gminy Grębów dla najlepszych licealistów

rta24.eu14 października 2021

W Tarnobrzegu kobieta została okradziona na tzw. „przewałkę’

rta24.eu13 października 2021

Wójt Gminy Gorzyce zaprasza do akcji oddawania krwi

rta24.eu8 października 2021

Zajęcia z pasją w GOK Gorzyce

rta24.eu8 października 2021

Prace remontowe w gminie Gorzyce

rta24.eu7 października 2021

Ola Łuc Brązową Medalistką Mistrzostw Polski

rta24.eu6 października 2021

Przerwa w dostawie wody na terenie miasta i gminy Nowa Dęba

rta24.eu6 października 2021