Kronika Policyjna

Weekendowy bilans zdarzeń drogowych w powiecie

Weekendowy bilans zdarzeń drogowych w powiecie

Podczas minionego weekendu policjanci ruchu drogowego odnotowali 4 kolizje drogowe. Dwóch kierowców aut osobowych kierowało pojazdami mimo wypitego wcześniej alkoholu. Za swoje czyny będą opowiadać teraz przed sądem.

  • W niedzielę po godz. 10, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Do zdarzenia doszło na ul. Strefowej w Chmielowie w gminie Nowa Dęba. Okazało się, że 30-letni mężczyzna kierujący audi był pijany. Badanie alkomatem wykazało 0,9 promila alkoholu w jego organizmie.
  • W sobotę po godz. 22, policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji drogowej, do której doszło w Siedleszczanach (powiat tarnobrzeski). Z ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mężczyzna, kierujący mazdą, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na pobocze i koziołkując uderzył w drzewo, a następnie w przydrożny krzyż. Samochodem podróżowały jeszcze dwie osoby, które nie odniosły obrażeń i o własnych siłach wydostały się z auta. Policjanci ustalili, że 25-latek był pod działaniem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało w jego organizmie 1,56 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
  • Tego samego dnia, policjanci ruchu drogowego zostali wezwani na miejsce kolizji z udziałem zwierzyny leśnej. Do zdarzenia doszło przed godz. 17, w miejscowości Chmielów w gminie Nowa Dęba. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca toyoty, jadąc w kierunku Tarnobrzega, za przejazdem kolejowym, zderzył się z sarną, która nagle wbiegła na drogę. Dzikie zwierzę po zdarzeniu uciekło w zarośla. Ustalono, że kierujący toyotą był trzeźwy.
  • Do innego zdarzenia drogowego doszło w piątek przed po godz. 10, przed marketem spożywczym przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Mężczyzna kierujący seatem, podczas cofania, doprowadził do uszkodzenia peugeota. Policjanci ustalili, że kierowca seata był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem.
  • Także w piątek po godz. 14, funkcjonariusze ruchu drogowego zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki w Nowej Dębie. Będący na miejscu policjanci ustalili, że rowerzysta nie zachował należytej ostrożności podczas skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z nissanem. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Rowerzysta za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem.

 

Źródło KPP   Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

W Tarnobrzegu opel zderzył się z ciężarówką

rta24.eu23 listopada 2020

Pijany kierowca przyjechał na stacje zatankować paliwo

rta24.eu20 listopada 2020

Poszukiwany przez sąd wpadł , bo zaśmiecał ulice

rta24.eu19 listopada 2020

53-letni mieszkaniec Tarnobrzega z 2 promilami za kierownicą

rta24.eu18 listopada 2020

Pijana 35-latka, zatrzymana dwukrotnie w ciągu jednego dnia

rta24.eu17 listopada 2020

Osocze ozdrowieńców pilnie potrzebne !

rta24.eu16 listopada 2020

Pożar dwóch domów w Grębowie

rta24.eu13 listopada 2020

Tymczasowy areszt, dla mężczyzny który złamał obowiązek izolacji

rta24.eu12 listopada 2020

Kto rozpoznaje tego mężczyznę ?

rta24.eu10 listopada 2020