kultura i rozrywka

Wieczór piosenki i dobrego humoru

Wieczór piosenki i dobrego humoru

Długie jesienne wieczory najlepiej spędzić przy dobrej muzyce i w doborowym towarzystwie. Na przykład na koncercie Jesienne Impresje, który już po raz kolejny został przygotowany przez zdolnych mieszkańców naszego regionu. W niedzielę w Skopaniu premiera!

Jesienne Impresje mają długą historię. Przez lata na scenie Środowiskowego Domu Kultury w Skopaniu zaprezentowało się mnóstwo niezwykle zdolnych młodych instrumentalistów, wokalistów, aktorów. Nie zabraknie ich także na niedzielnym koncercie, o czym warto się przekonać osobiście. Trwają właśnie intensywne, ostatnie już próby i szlify. Usłyszymy szereg znanych i mniej popularnych piosenek w nowych aranżacjach i wykonaniach, będzie satyra, będzie sporo dobrego humoru.

jesienne-impresje

W tegorocznych Jesiennych Impresjach wystąpią artyści z terenu gminy Baranów Sandomierski, z Tarnobrzega i okolic. To bardzo liczna grupa osób, które łączy miłość do muzyki i teatru. Wokaliści: Ola Solarska, Sara Trubiłowicz, Iga Pańczyk, Adam Szczypień, Angelika Brylska, Piotr Pluta, Monika Wilczyńska, Jakub Kołcz, Justyna Żarów. Muzycy: Arkadiusz Chwałek, Łukasz Jugo, Artur Durdka, Krzysztof Chmielowiec, Michał Chmielowiec, Piotr Gruszecki, Piotr Pluta. Kabarety: Sara Trubiłowicz, Barbara Godzina, Justyna Żyguła, Mateusz Załuska, Wojciech Gwoździowski, Adrian Knych, Aleksander Cena, Jakub Głowa.

Spektakl wyreżyserował Wojciech Gwoździowski.

Premiera Jesiennych Impresji już w niedzielę o godzinie 18.15 w Środowiskowym Domu Kultury w Skopaniu. Drugie przedstawienie odbędzie się w kolejną niedzielę, 4 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim.

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Noc Muzeów na Zamku w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu13 maja 2021

Projekt #PoznajMYTarnobrzeg w Dzień Dobry TVN

rta24.eu12 maja 2021

Znów trysną fontanny

rta24.eu10 maja 2021

Namalowali pastelami świat abstrakcji

rta24.eu8 maja 2021

XVIII Tydzień Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”

rta24.eu5 maja 2021

Gorzyce – “Kanapa” po raz drugi

rta24.eu28 kwietnia 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu23 kwietnia 2021
asf_kolej_oprysk_dziki

Komunikat o ASF – oprysk wzdłuż linii kolejowej

rta24.eu22 kwietnia 2021

Nie tracimy EkoDucha- sołecka zawierucha!

rta24.eu20 kwietnia 2021