W powiecie

Wirtualny Gorzycki Kiermasz Świąteczny

Wirtualny Gorzycki Kiermasz Świąteczny

W tym roku Gorzycki Kiermasz Świąteczny odbędzie się w formie on-line, zapraszamy do przeglądania wirtualnych półek ze światecznymi ozdobami.

Od 5 lat gmina Gorzyce organizuje Gorzycki Kiermasz Świąteczny. Do tej pory odbywał się on w tradycyjnej formie. W tym roku chciliśmy go zorganizować go w naszym, pięknym Technicznym Ogrodzie. Niestety pandemia pokrzyżowała nasze plany.

Mimo to nie rezygnujemy z tradycji. Dla wszystkich poszukujących wyjątkowych i oryginalnych prezentów oraz dekoracji świątecznych mamy dobrą wiadomość. Kiermasz odbędzie się w formie on-line.

Gorzycki Kiermasz Świąteczny będzie prowadzony na facebooku. Wystawcy mogą dołączyć do grupy Gorzycki Kiermasz Świąteczny i tam wystawić swoje prace. Z kolei mieszkańcy, którzy dołączą do grupy będą mogli na bieżąco obserwować ofertę rękodzieła.

Do wystawiania swoich prac zapraszamy lokalnych artystów, osoby prywatne, które tworzą ciekawe prace w domowym zaciszu, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe, fundacje, kwiaciarnie oraz wszystkich tych, którzy zajmują się rękodziełem.

Zasady grupy są proste, aby do niej dołączyć należy odpowiedzieć na pytania – wystawcy udzielają 3 odpowiedzi, zaś obserwujący-kupujący tylko 2, obowiązkowo należy przeczytać i zaakceptować regulamin – po tych wszystkich zabiegach otwierają się drzwi do wirtualnego kiermaszu. A tam bez ograniczeń można wertować półki z rękodziełem, stroikami, ozdobami świątecznymi, zimowymi akcesoriami, biżuterią ręcznie robioną, rzemiosłem oraz innymi wyrobami.

 

WARTO PAMIĘTAĆ

Organizator grupy nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje między stronami, czyli sprzedającymi i kupującymi. Transakcje dokonywane są na własną odpowiedzialność i według zasad ustalonych pomiędzy obiema stronami.

Produkty sprzedawane na Facebooku podlegają Standardom społeczności Facebooka zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi pod linkiem https://www.facebook.com/policies/commerce#

Wystawców zachęcamy do publikowania zdjęć i dodawania szczegółowych opisów oferowanych produktów.

REGULAMIN Gorzyckiego Kiermaszu Świątecznego – do pobrania

 

 

 

Źródło U.G. Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Serce na nakrętki

rta24.eu4 marca 2021

Boisko z nową instalacją do nawadniania

rta24.eu3 marca 2021
policja baranów

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu3 marca 2021

Sytuacja hydrologiczna i meteorologiczna na naszym obszarze jest korzystna

rta24.eu3 marca 2021

Remont wieży strażackiej w Dąbrowicy

rta24.eu2 marca 2021

Nietrzeźwa seniorka spała przy drodze

rta24.eu2 marca 2021

Konkurs – Znów dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!

rta24.eu2 marca 2021

Pamieć o Żołnierzach Wyklętych

rta24.eu1 marca 2021

Huta Stalowa Wola na rzecz walki z Covid-19

rta24.eu1 marca 2021