Kronika Policyjna

Wydarzenia drogowe w powiecie tarnobrzeskim

Wydarzenia drogowe w powiecie tarnobrzeskim

Wczoraj na drogach powiatu tarnobrzeskiego było dość bezpiecznie i spokojnie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volkswagena, u którego badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi prowadzili kontrole drogowe i interweniowali na miejscu kolizji drogowej.

Wczoraj, policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Do zdarzenia doszło, przed godz. 19, na drodze przy ul. Kościuszki w Baranowie Sandomierskim. Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze poczuli od kierowcy alkohol. Okazało się, że 38-letni mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,56 promila alkoholu w organizmie.

  • Tego dnia po godz. 7, policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej, przy ul. Kopernika w Tarnobrzegu. Mundurowi ustalili, że uczestnikami zdarzenia są dwa pojazdy marki Ford. 32-letnia kobieta kierująca fordem cofając, uszkodziła forda focusa. Kierująca za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem.
  • Po godz. 13, na ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu, policjanci zatrzymali kierowcę bmw. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 35-letni mężczyzna kierował bmw nie mając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mundurowi ustalili, że stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym. Dlatego też, 35-latka czeka przedłużenie okresu zatrzymania uprawnień do 6 miesięcy.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy.

 

 

 

Źródło KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

53-latek tymczasowo aresztowany za stalking

rta24.eu20 kwietnia 2021

Złamał obowiązek izolacji poszedł kupić alkohol

rta24.eu19 kwietnia 2021

Pijany kierowca wiózł poszukiwaną kobietę

rta24.eu16 kwietnia 2021

Minionej doby trzech kierowców straciło prawo jazdy

rta24.eu15 kwietnia 2021

Piła domowe nalewki i “opiekowała” się synkami

rta24.eu14 kwietnia 2021

42-latek usiłował podpalić stodołę swoich krewnych

rta24.eu13 kwietnia 2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Trześni

rta24.eu12 kwietnia 2021

Ostrzeżenie przed próbą wyłudzenia danych

rta24.eu12 kwietnia 2021

Zatrzymany pijany rowerzysta, był poszukiwany

rta24.eu10 kwietnia 2021