kultura i rozrywka

“Wygraj sukces” i wycieczkę do Eurodisneylandu

“Wygraj sukces” i wycieczkę do Eurodisneylandu

Marzysz o karierze wokalnej? Kochasz śpiewać? Zgłoś się do nas i wygraj sukces! Rusza 21. edycja najbardziej rozśpiewanego konkursu w Polsce. Już można kupować płyty i ćwiczyć mistrzowskie wykonania. Jak co roku, główną nagrodą jest wycieczka do Eurodisneylandu.

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” rusza już po raz 21. Młodzi wokaliści z całej Polski znów mają szansę stanąć na profesjonalnej scenie i zachwycić swoim głosem publiczność. Dla wielu laureatów dotychczasowych edycji to był początek prawdziwej muzycznej kariery. Należy wśród nich wymienić choćby Dianę Ciecierską, Krzysztofa Iwaneczko, czy Marinę Łuczenko. Oprócz aplauzu i szansy na sukces, główną nagrodą, jak co roku jest wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować dwie piosenki: jedną wybraną spośród utworów prezentowanych na specjalnych konkursowych płytach, a drugą dowolną. Wspomniane płyty już można kupować w sklepie internetowym tutaj:

http://sklep.wygrajsukces.com.pl/ albo w kawiarni w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Znajdują się na nich nagrania piosenek stworzonych specjalnie dla uczestników konkursu. W tym roku wprowadzamy także nową możliwość: płytę można zakupić w formie mp3.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza dostępnego tutaj: www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl, lub tutaj: www.wygrajsukces.com.pl. Do uzupełnienia danych niezbędny jest numer identyfikacyjny umieszczony we wkładce 21. płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty.

Pierwszym etapem konkursu są eliminacje wstępne, które odbędą się w wybranych ośrodkach kultury 1 – 10 kwietnia. Następnie kwalifikacje regionalne 27 kwietnia – 15 maja wyłonią uczestników, którzy 9 – 11 czerwca w Tarnobrzeskim Domu Kultury wystąpią w finale.

I tu kolejna nowość – w tym roku do finału można się dostać dzięki opublikowaniu swojego wykonania w internecie.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu www.wygrajsukces.com.pl oraz na stronie TDK-u: www.tdk.tarnobrzeg.pl.

źródło: TDK Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Uroczystości poświęcone żołnierzom wszystkich formacji kawaleryjskich

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Nadzieja na nowe pokolenie mistrzów. Ruszyła klasa tenisa stołowego

rta24.eu3 września 2021

Modernizacja linii 220 kV Połaniec – Chmielów

rta24.eu1 września 2021

Zaproszenie na spotkanie prezydenta z mieszkańcami Wielowsi

rta24.eu31 sierpnia 2021