kultura i rozrywka

“Wygraj sukces” i wycieczkę do Eurodisneylandu

“Wygraj sukces” i wycieczkę do Eurodisneylandu

Marzysz o karierze wokalnej? Kochasz śpiewać? Zgłoś się do nas i wygraj sukces! Rusza 21. edycja najbardziej rozśpiewanego konkursu w Polsce. Już można kupować płyty i ćwiczyć mistrzowskie wykonania. Jak co roku, główną nagrodą jest wycieczka do Eurodisneylandu.

Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces” rusza już po raz 21. Młodzi wokaliści z całej Polski znów mają szansę stanąć na profesjonalnej scenie i zachwycić swoim głosem publiczność. Dla wielu laureatów dotychczasowych edycji to był początek prawdziwej muzycznej kariery. Należy wśród nich wymienić choćby Dianę Ciecierską, Krzysztofa Iwaneczko, czy Marinę Łuczenko. Oprócz aplauzu i szansy na sukces, główną nagrodą, jak co roku jest wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować dwie piosenki: jedną wybraną spośród utworów prezentowanych na specjalnych konkursowych płytach, a drugą dowolną. Wspomniane płyty już można kupować w sklepie internetowym tutaj:

http://sklep.wygrajsukces.com.pl/ albo w kawiarni w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Znajdują się na nich nagrania piosenek stworzonych specjalnie dla uczestników konkursu. W tym roku wprowadzamy także nową możliwość: płytę można zakupić w formie mp3.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza dostępnego tutaj: www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl, lub tutaj: www.wygrajsukces.com.pl. Do uzupełnienia danych niezbędny jest numer identyfikacyjny umieszczony we wkładce 21. płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty.

Pierwszym etapem konkursu są eliminacje wstępne, które odbędą się w wybranych ośrodkach kultury 1 – 10 kwietnia. Następnie kwalifikacje regionalne 27 kwietnia – 15 maja wyłonią uczestników, którzy 9 – 11 czerwca w Tarnobrzeskim Domu Kultury wystąpią w finale.

I tu kolejna nowość – w tym roku do finału można się dostać dzięki opublikowaniu swojego wykonania w internecie.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu www.wygrajsukces.com.pl oraz na stronie TDK-u: www.tdk.tarnobrzeg.pl.

źródło: TDK Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Maleńczuk wystąpi w TDK-u

rta24.eu15 czerwca 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu15 czerwca 2021

W Gorzycach dzień Dziecka się nie kończy

rta24.eu10 czerwca 2021

Konkurs na maskotkę „Przedsiębiorczy Wisłosanek” rozstrzygnięty

rta24.eu9 czerwca 2021

Zespół Jamniczanki zdobył nagrodę publiczności

rta24.eu9 czerwca 2021

Gminny konkurs recytatorski w Sokolnikach

rta24.eu9 czerwca 2021

Komunikat o utrudnieniach drogowych

rta24.eu9 czerwca 2021

Premier Gliński odwiedził TDK

rta24.eu5 czerwca 2021

Jezioro Tarnobrzeskie zwyciężyło w Plebiscycie “Turystyczne Perły Podkarpacia” 2021

rta24.eu26 maja 2021