Fotorelacje

Zacięta walka w Zmaganiach Miast

Zacięta walka w Zmaganiach Miast

Nie było łatwo, ale za to jak wesoło ! Zobacz jak drużyny z Tarnobrzega, Stalowej Woli, Gorzyc i Sandomierza radziły sobie w Zmaganiach Miast.

Sobotni turniej był jedną z atrakcji odbywających się nad Wisłą Dni Tarnobrzega. Dziesięcioosobowe ekipy reprezentujące samorządy musiały wykazać się sprawnością fizyczną i orientacją w wielu dziedzinach. Namalować Jezioro Tarnobrzeskie w szczycie sezonu potrafił każdy, ale nie wszyscy pamiętali, w którym roku nakręcono pierwszy odcinek serialu „Ojciec Mateusz” lub kiedy prezesem Telewizji Polskiej został Bogusław Szwedo, prezes Radia Leliwa.

Na koniec zawodnicy musieli pokonać wyczerpujący tor przeszkód – skok przez ściankę, toczenie wielkich opon, bieg z ciężkimi workami – na czas.
Ta konkurencja, która początkowo miała być niepunktowana sprawiła, że gospodarzom pierwsze miejsce wymknęło się z rąk. Dwie sekundy szybciej na mecie pojawili się zawodnicy z Sandomierza i to tam pojechał puchar za pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajął Tarnobrzeg, trzecie Stalowa Wola a czwarte Gorzyce.

Podajemy skład tarnobrzeskiej drużyny: Paulina Długoń, Dominik Serafin z Urzędu Miasta, radny Łukasz Nowak, Karol Szczepanik z firmy Polkar, Artur Anioł z Rejonu Dróg Miejskich, Rafał Nieckarz z Tygodnika Nadwiślańskiego, Renata Zdyrska i Beata Łagowska ze Straży Miejskiej, Katarzyna Brzyszcz i Agnieszka Pograniczny z MOSiR.

Wioletta Wojtkowiak
Zdjęcia Bogdan Myśliwiec

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fotorelacje

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Szpital wznawia przyjęcia pacjetów

rta24.eu2 kwietnia 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

rta24.eu24 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

rta24.eu20 maja 2019

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018