Kronika Policyjna

Zapraszamy na happening “Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Zapraszamy na happening “Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w happeningu “Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, który odbędzie się 1 czerwca 2016 roku w parku Dzikowskim przy ul. Sandomierskiej 27, w Tarnobrzegu. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Wobec realnego zagrożenia uzależnieniami, które dotyczą także dzieci i młodzieży, zapraszamy Państwa do włączenia się w  akcję „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W środę na rynkach, placach i terenach zielonych miast i miasteczek oraz wielkich aglomeracji w całym kraju – happeningi rozpocznie zryw “Wolne Serca”. Celem tej inicjatywy jest wzmocnienie profilaktyki oraz edukacja młodzieży i dorosłych w zakresie przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej, w głównej mierze alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy. Punktualnie o godz. 12 prawą dłonią położoną na sercu, przez 60 sekund wybijać będziemy “Rytm wolnych serc”. Rytm ludzi, wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka.

O godz.  12  – w ramach “Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki” policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z przedstawicielami samorządu Miasta Tarnobrzeg, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, przedstawicielami Kuratorium Oświaty i Wychowania, funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Tarnobrzegu, kuratorami rodzinnymi, członkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przedstawicielami Sanepidu i Poradni Uzależnień, kapelanem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będą służyć pomocą osobom zainteresowanym, udzielając porad z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Kolizja drogowa z udziałem dzikiej zwierzyny

rta24.eu23 września 2021

Policjanci ostrzegali przed handlem ludźmi

rta24.eu23 września 2021

Dzielnicowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze

rta24.eu22 września 2021

Kierowca seata wybrał się na zakupy, miał blisko 3 promile

rta24.eu21 września 2021

Policjanci pomogli 47-latkowi, który wyziębiony leżał na deszczu

rta24.eu20 września 2021

Policjanci odnaleźli 81-latkę i otoczyli ją opieką

rta24.eu17 września 2021

Wypadek w Stalach- Ranni dwaj policjanci

rta24.eu17 września 2021

Coraz więcej osób bez maczek w pomieszczeniach, będą wzmożone kontrole

rta24.eu16 września 2021

47-latek z Tarnobrzega z zarzutami o nękanie i groźby

rta24.eu16 września 2021