Kronika Policyjna

Zapraszamy na happening “Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Zapraszamy na happening “Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w happeningu “Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, który odbędzie się 1 czerwca 2016 roku w parku Dzikowskim przy ul. Sandomierskiej 27, w Tarnobrzegu. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Wobec realnego zagrożenia uzależnieniami, które dotyczą także dzieci i młodzieży, zapraszamy Państwa do włączenia się w  akcję „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W środę na rynkach, placach i terenach zielonych miast i miasteczek oraz wielkich aglomeracji w całym kraju – happeningi rozpocznie zryw “Wolne Serca”. Celem tej inicjatywy jest wzmocnienie profilaktyki oraz edukacja młodzieży i dorosłych w zakresie przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej, w głównej mierze alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy. Punktualnie o godz. 12 prawą dłonią położoną na sercu, przez 60 sekund wybijać będziemy “Rytm wolnych serc”. Rytm ludzi, wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka.

O godz.  12  – w ramach “Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki” policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z przedstawicielami samorządu Miasta Tarnobrzeg, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, przedstawicielami Kuratorium Oświaty i Wychowania, funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Tarnobrzegu, kuratorami rodzinnymi, członkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przedstawicielami Sanepidu i Poradni Uzależnień, kapelanem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będą służyć pomocą osobom zainteresowanym, udzielając porad z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Pijani kierowcy na drogach powiatu tarnobrzeskiego

rta24.eu1 marca 2021

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021

W Tarnobrzegu rodzice pozostawili niemowlę bez opieki

rta24.eu18 lutego 2021

Dwóch pijanych mężczyzn kierowało jednym samochodem

rta24.eu17 lutego 2021

Tarnobrzescy policjanci podsumowali 2020 r.- Było bezpieczniej !

rta24.eu16 lutego 2021

Policjanci pomogli mężczyznom śpiącym na mrozie

rta24.eu12 lutego 2021