Kronika Policyjna

Zapraszamy na happening „Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Zapraszamy na happening „Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w happeningu „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, który odbędzie się 1 czerwca 2016 roku w parku Dzikowskim przy ul. Sandomierskiej 27, w Tarnobrzegu. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Wobec realnego zagrożenia uzależnieniami, które dotyczą także dzieci i młodzieży, zapraszamy Państwa do włączenia się w  akcję „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W środę na rynkach, placach i terenach zielonych miast i miasteczek oraz wielkich aglomeracji w całym kraju – happeningi rozpocznie zryw „Wolne Serca”. Celem tej inicjatywy jest wzmocnienie profilaktyki oraz edukacja młodzieży i dorosłych w zakresie przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej, w głównej mierze alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy. Punktualnie o godz. 12 prawą dłonią położoną na sercu, przez 60 sekund wybijać będziemy „Rytm wolnych serc”. Rytm ludzi, wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka.

O godz.  12  – w ramach „Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki” policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z przedstawicielami samorządu Miasta Tarnobrzeg, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, przedstawicielami Kuratorium Oświaty i Wychowania, funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Tarnobrzegu, kuratorami rodzinnymi, członkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przedstawicielami Sanepidu i Poradni Uzależnień, kapelanem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będą służyć pomocą osobom zainteresowanym, udzielając porad z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Ośmiu kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość

rta24.eu27 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021

27-latek odpowie za kradzież roweru i posiadanie narkotyków

rta24.eu25 października 2021

Kolizja samochodu osobowego i motocykla w Tarnobrzegu

rta24.eu25 października 2021

Wypadek na osiedlu Mokrzyszów, dwie osoby ranne !

rta24.eu21 października 2021

Zadbajmy o bezpieczeństwo odwiedzając groby

rta24.eu19 października 2021

Kolizja w centrum Tarnobrzega

rta24.eu18 października 2021

25 policjantów szukało 11-latka, chłopiec bawił się u kolegi

rta24.eu18 października 2021

W Tarnobrzegu kobieta została okradziona na tzw. „przewałkę’

rta24.eu13 października 2021