Kronika Policyjna

Zapraszamy na happening “Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Zapraszamy na happening “Głos Profilaktyki ” w Tarnobrzegu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w happeningu “Ogólnopolski Głos Profilaktyki”, który odbędzie się 1 czerwca 2016 roku w parku Dzikowskim przy ul. Sandomierskiej 27, w Tarnobrzegu. Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na ograniczenie zjawiska alkoholizmu, narkomanii, przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Wobec realnego zagrożenia uzależnieniami, które dotyczą także dzieci i młodzieży, zapraszamy Państwa do włączenia się w  akcję „Ogólnopolski Głos Profilaktyki”. W środę na rynkach, placach i terenach zielonych miast i miasteczek oraz wielkich aglomeracji w całym kraju – happeningi rozpocznie zryw “Wolne Serca”. Celem tej inicjatywy jest wzmocnienie profilaktyki oraz edukacja młodzieży i dorosłych w zakresie przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej, w głównej mierze alkoholizmowi, narkomanii oraz przemocy. Punktualnie o godz. 12 prawą dłonią położoną na sercu, przez 60 sekund wybijać będziemy “Rytm wolnych serc”. Rytm ludzi, wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka.

O godz.  12  – w ramach “Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki” policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wspólnie z przedstawicielami samorządu Miasta Tarnobrzeg, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, przedstawicielami Kuratorium Oświaty i Wychowania, funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Tarnobrzegu, kuratorami rodzinnymi, członkami Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, przedstawicielami Sanepidu i Poradni Uzależnień, kapelanem Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, będą służyć pomocą osobom zainteresowanym, udzielając porad z zakresu bezpieczeństwa i profilaktyki uzależnień. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Znęcał się nad żoną, grożąc jej pozbawieniem życia

rta24.eu13 maja 2021

Brutalnie pobili 26-latka.Próbowali uniknąć odpowiedzialności

rta24.eu12 maja 2021

Uciekał przed policjantami drogówki, bo spanikował

rta24.eu10 maja 2021

Tarnobrzescy Policjanci oddali hołd zmarłemu aspirantowi

rta24.eu10 maja 2021

Kolizja w Gorzycach

rta24.eu10 maja 2021

W Dąbrowicy doszło do pożaru mieszkania po wybuchu gazu

rta24.eu9 maja 2021

W terenie zabudowanym jechał 131 km/h, zatrzymany przez SPEED

rta24.eu6 maja 2021

W majowy weekend było bezpiecznie

rta24.eu4 maja 2021

Czujność sąsiada uratowała życie mężczyźnie

rta24.eu29 kwietnia 2021