sport

Zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego 2018

Zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego 2018

W dniach 1-2.12.2018 odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, które miały miejsce na nowo powstałej pływalni w Sanoku.

W mistrzostwach uczestniczyło 208 zawodników z 20 klubów całego województwa podkarpackiego. Nasz klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała 10 osobowa grupa. Podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo wywalczyli 14 medali ( 1 złoty, 5 srebrnych i 8 brązowych).

Poniżej prezentujemy wyniki naszych zawodników:

Szymon Skulski ( kategoria 13 lat)

2 miejsce na 50 m stylem dowolnym srebrny medal

2 miejsce na 100m stylem dowolnym srebrny medal

2 miejsce na 50 m stylem motylkowym srebrny medal

3 miejsce na 200 m stylem dowolnym brązowy medal

3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal

Mateusz Szklarz (kategoria 14 lat)

2 miejsce na 100 m stylem dowolnym srebrny medal

2 miejsce na 200 m stylem dowolnym srebrny medal

3 miejsce na 50 m stylem dowolnym brązowy medal

3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal

3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal

4 miejsce na 200 m stylem zmiennym

Agata Gładysz ( kategoria 14 lat).

1 miejsce na 100 m stylem motylkowym złoty medal

3 miejsce na 50 m stylem motylkowym brązowy medal

3 miejsce na 100 m stylem zmiennym brązowy medal

6 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Kamila Skwara ( kategoria 14 lat).

3 miejsce na 50m stylem dowolnym brązowy medal

4 miejsce na 100 m stylem dowolnym

5 miejsce na 50 m stylem motylkowym

5 miejsce na 100 m stylem zmiennym

6 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

Maciej Guściora (kategoria 15 lat i starsi)

4 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

4 miejsce na 100 m stylem grzbietowym

5 miejsce na 200 m stylem grzbietowym

9 miejsce na 100 m stylem zmiennym

13 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Marta Meksuła ( kategoria 15 lat i starsi)

7 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

8 miejsce na 100 m stylem grzbietowym

9 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Szymon Brzozowski ( kategoria 12 lat)

5 miejsc na 50 m stylem motylkowym

8 miejsce na 100 m stylem motylkowym

9 miejsce na 100 m stylem dowolnym

11 miejsce na 50 m stylem dowolnym

16 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Jakub Kalita ( kategoria 12 lat).

9 miejsce na 200 m stylem zmiennym

11 miejsce na 100 m stylem dowolnym

11 miejsce na 200 m stylem dowolnym

11 miejsce na 50 m stylem motylkowym

15 miejsce na 50 m stylem dowolnym

17 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Piotr Szczepan ( kategoria 12 lat).

9 miejsce na 100 m stylem motylkowym

10 miejsce na 200 m stylem zmiennym

15 miejsce na 50 m stylem motylkowym

17 miejsce na 50 m stylem dowolnym

17 miejsce na 100 m stylem zmiennym

Marcelina Zięba (kategoria 13 lat).

5miejsce na 50 m stylem grzbietowym

6 miejsce na 100m stylem grzbietowym

6 miejsce na 200 m stylem grzbietowym

14 miejsce na 50 m stylem dowolnym

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Więcej w sport

LOTTO XXXV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym oraz Turniej Nadziei Olimpijskich

rta24.eu17 września 2021

Międzynarodowe Zawody w Chodzie Sportowym

rta24.eu16 września 2021

Tarnobrzeżanka na kajakowych mistrzostwach świata

rta24.eu16 września 2021

Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych z cyklu “Podkarpacki Cup 2021”

rta24.eu14 września 2021

Wychowanek Tarnobrzeskiego Oyama Karate Mistrzem Polski

rta24.eu13 września 2021

Długodystansowe Zawody Pływackie im. Józefa Salika

rta24.eu13 września 2021

Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio zakończone

rta24.eu7 września 2021

115 kolarzy na szosach Gminy Baranów Sandomierski i Padew Narodowa

rta24.eu30 sierpnia 2021

Rajd rowerowy “Burza”- wyprawa z historią w tle

rta24.eu27 sierpnia 2021