Zawodnik Oyama Karate Tarnobrzeg zdobył srebrny medal oraz tytuł wicemistrza Europy

Podczas Mistrzostw Europy WKB Kyokushin Karate, które odbyły się w dniach 14-15 października 2017 r. w Rzeszowie zawodnik Oyama Karate Tarnobrzeg Konrad Mystek zdobył srebrny medal oraz tytuł wicemistrza Europy. W zawodach startowało ponad 400 zawodników z 17 krajów Europy z kilku organizacji Kyokushin Karate.

Konrad, w eliminacjach pokonał zawodników, między innymi z Ukrainy, Rosji, Węgier. W półfinale spotkał się z utytułowanym zawodnikiem z Hiszpanii (posiadaczem czarnego pasa), z którym po ciężkim pojedynku wygrał, wchodząc tym samym do finału. W finale zmierzył się z zawodnikiem z Rumuni, z którym stoczył kolejny ciężki, ale wyrównany pojedynek. Ostatecznie decyzją sędziów przegrał nieznacznie finał i zajął drugie miejsce.