kultura i rozrywka

Zielony piknik w Zalesiu

Zielony piknik w Zalesiu

Weekend w Pensjonacie pod Pieprzówkami, kulinarna niespodzianka od Restauracji Cateringowej Moniki Osmali, nagrody od stowarzyszenia Zielone Zalesie, a także pieprzne ratatuj – takie atrakcje już w najbliższą niedzielę w Zalesiu Gorzyckim.

Stowarzyszenie „Zielone Zalesie” zaprasza na „Zielony Piknik”, który odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia. W programie mnóstwo atrakcji. – Przygotowaliśmy warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Zainteresowani będą mogli doskonalić swoje umiejętności na warsztatach plastycznych i artystycznych. Pod okiem florystek będzie można wykonać jesienne kompozycje i dekoracje, a nawet ekologiczną biżuterię. Będzie można też nauczyć się rozpoznawania ziół i poznać ich właściwości lecznicze – opowiada Artur Kula ze Stowarzyszenia Zielone Zalesie.

Organizatorzy zapraszają także do wspólnego gotowanie pieprznego ratatuj. Potrawy bogatej w świeże, warzywa i zioła pochodzące z lokalnych upraw. – Zapraszamy także do degustacji naszych ziołowych herbatników i herbatek, a także smacznych dań i dietetycznych sałatek – zachęca Krystyna Prażmowska ze Stowarzyszenia Zielone Zalesie.

plakat_cały_zielone

Osoby, które zechcą spędzić niedzielne popołudnie w Zalesiu, mają szansę wygrać fantastyczne nagrody m.in. weekend w Pensjonacie pod Pieprzówkami, kulinarną niespodziankę od Moniki Osmali, oferującej smaczne dania na bazie tylko naturalnych produktów, a także nagrody ufundowane od głównego organizatora.

Dodatkową atrakcją będą przejażdżki bryczką po najładniejszych okolicach Zalesia Gorzyckiego, a także bezpłatny plac zabaw i dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci. Imprezę zwieńczy zabawa taneczna.

Współorganizatorzy: Urząd Gminy Gorzyce, Gminny Ośrodek Kultury, Pensjonat pod Pieprzówkami, Restauracja Cateringowa „Monika”, Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Gorzycach

Patronat medialny: TVL, Radio Leliwa, Echo Dnia, Tygodnik Nadwiślański, rta24.eu
Patronat honorowy: Wójt Gminy Gorzyce, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego
Sponsorzy: Szkółka Jeździecka Astoria, WORD

źródło: UG Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Rozpoczęto prace przy Centrum Wspinaczkowym w Tarnobrzegu

rta24.eu26 lutego 2021

Małgorzata Jonaszek-Dul w gronie 9 osób z całego świata

rta24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rta24.eu22 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rta24.eu9 lutego 2021

Ponad 90 tysięcy z tarnobrzeskich puszek WOŚP, aukcje nadal trwają

rta24.eu1 lutego 2021

Boginie w Galerii TDK – wystawa prac Agaty Zarzyckiej

rta24.eu19 stycznia 2021

Przerwa w dostawie wody

rta24.eu11 stycznia 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu7 stycznia 2021

Własna firma w 3 krokach – bezpłatne webinaria

rta24.eu30 grudnia 2020